Smart

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumlinkiopiniekredytdekoder VIN

Wiadomości motoryzacyjne

Miejski blask, czyli smart fortwo cityflame
Nowe edycja specjalna smarta fortwo została nazwana „cityflame” (ang. miejski blask) ijest przeznaczona dla klientów, którzy oczekują jeszcze większej indywidualizacji modelu. więcej »
Urodzinowy smart fortwo Brabus
Mija 10 lat, odkąd na drogi wyjechał pierwszy smart przygotowany w duecie z Brabusem. Z tej okazji niemiecki tuner przygotował limitowaną do zaledwie 100 sztuk serię smarta fortwo BRABUS „10th anniversary”, dostępną w wersjach coupé i cabrio. więcej »
Smart escooter trafi do produkcji
Produkcyjna wersja koncepcyjnego smarta escooter, zaprezentowanego podczas Paris Motor Show 2010, trafi do produkcji w 2014 roku. więcej »
smart fortwo sharpred - pikantna mieszanka
Najnowszy smart fortwo sharpred to specjalista od przyciągania spojrzeń. Uwagę wzbudza szczególnie połyskująca czerń jego nadwozia, która kontrastuje z akcentami wykończeniowymi w kolorze intensywnej czerwieni. więcej »
Teraz Mercedes-Benz także w Łomiankach
Od 28 listopada Klienci Mercedes-Benz mogą korzystać z nowego punktu dealersko-serwisowego w podwarszawskich Łomiankach. Nowa lokalizacja oferować ma nie tylko auta spod znaku srebrnej gwiazdy ale także świetnie sprawdzające się w stołecznej metropolii smarty. więcej »
Elektryczny smart teraz także na dwóch kołach
Napędzany silnikiem elektrycznym rower smart ebike trafi do sprzedaży już w pierwszej połowie 2012 roku. To kolejny bezemisyjny model w portfolio miejskich pojazdów smarta. więcej »
Smart Fortwo 2010 - więcej mocy, niższe spalanie
Smart Fortwo 2010 - więcej mocy, niższe spalanie Smart zaprezentował model Fortwo, który w wersji na rok 2010 jest mocniejszy i bardziej oszczędny. więcej »

 Więcej aktualności auto-moto »
Copyright © www.Auto.pl 2003 - 2022 Created by idealneT and OM System