Smart

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Jaka instalacja do Punto 1.2 2002r 8v



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SMART Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KamMon

Czytelnik



Dołączył: 29 Paź 2007
Posty: 3


Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 29 Paź 2007, 17:14
Temat postu:

Jaka instalacja do Punto 1.2 2002r 8v


Jak w temacie, przymierzam sie do założenia instalacji gazowej do Punt-a 1.2 8v rok 2002 przebieg 56.000. Jaka instalacja, żeby wszytko było tak samo jak na benzynie (no prawie tak samo), żeby nie szkodziło silnikowi oraz żeby była w miarę tania Wink oraz czy w ogóle warto? miesięcznie pokonuje 1200-1500 km a auto spala średnio 5,5 (góra 6)litra na 100.
Powrót do góry
Valdis52

Debiutant



Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 28
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pruszków
Posiadane auto: FIAT Siena1.2 75EL Funzionale/1999r
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 15 Lis 2007, 00:58
Temat postu:

Podobny temat


Jestem w trakcie załatwiania podobnego tematu jak Twój w Sienie 1.2 z 1999r.
Silnik masz prawdopodobnie z wielopunktowym wtryskiem więc wchodzi w grę wyłącznie instalacja sekwencyjna.Będzie Cię to kosztowało jakieś 2500 PLN.Nie warto oszczędzać na jakości instalacji.A do samochodu nie dopuszczaj domorosłych partaczy bo jakość montażu ma zasadnicze znaczenie.Popytaj znajomych tam gdzie mieszkasz.Napewno polecą Ci warsztat , który jest sprawdzony i tam warto wstawić samochodzik.
Powodzenia - napisz jak Ci poszło.
_________________
ValdiS
Powrót do góry
gadu-gadu
hans

Czytelnik



Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 8


Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 15 Lis 2007, 13:05
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Jaka instalacja do Punto 1.2 2002r 8v


Mam punto 1,2 8v 2002 po 56 tys. włożyłem zwykłą instalacje z parownikiem koszt 2,400 zł.Mój miesięczny przebieg 1000-1500 km. średnio oszczędzam do 100zł.miesięcznie.Z instalacją nie mam problemów pali 8,3/100. Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
junior

Czytelnik



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 25 Lis 2007, 20:55
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Jaka instalacja do Punto 1.2 2002r 8v


Hej kolego z gazem do punia 2 to jest wyłacznie twój wybor jaki wpakujesz.niesłuchaj gazownikow którzy tak mówia bo róznica jest jakies 700zeta miedzy klasyczna a sekwencja.Ja mam staga 300 za 2500 i mam go juz dosc.przedtem miałem klasyke i było cool jak wspominam tamte czasy nic sie niedzialo a jak chodzi o róznice w spalaniu to u mnie ta róznica to chyba jest niezauwazalna.jak klasyka jest dobrze załozona to jest fajnie.niebój sie kichania jak wymieniasz swiece i przewody na czas to jest cool Very Happy.A nawet to pakujesz antywybuchy do filtra i kolektora i nic strasznego sie niestanie.Ja mam sekwencje i jak bym mógl wrócilbym do klasyki Very Happy bo juz mam jej dosc.W serwisie tak mi ja załozyli ze nikt niewie od czego mi zaczyna szarpac przy bucie.twierdza ze instalka jest ok.zwalili na auto bylem w fiacie i co po godzinie odrzekli ze auto jest ok a wina tkwi w lpg.Przez lpg to mi niechce chodzic na benzynie Sad .a serwis lpg umywa od tego raczki Very Happy .Dodam ze mam na to gwarancje.A wiec pomysl dwa razy za nim na cos sie zdecydujesz.Dodam ze puntami smigam na elce Very Happy i robiłem wywiad z kolegami po fachu oni tez maja przykre przezycia z sekwencja Very Happy.Na moje sekwencje sa cool ale gazownicy jeszcze sie na nich dobrze nieznaja Very Happy.no chyba ze znasz jakiegos maga Very Happy co to do nego to chleb powszedni to wtedy zakładaj bo na sekwencji az tak znacznie ci mocy nieubedzie tylko podstawa to suuper fachura oile taki istnieje Very Happy Very Happy pozdr
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SMART Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych


SmartFortwo

24 900

2011r.

171 000 km

śląskie

SmartForfour

15 900

2005r.

80 000 km

śląskie

SmartFortwo

18 900

2009r.

99 000 km

śląskie

SmartForfour

10 700

2004r.

136 707 km

śląskie

SmartFortwo

32 900

2016r.

57 626 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System