Smart

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) LPG - instalacja, spalanie


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SMART Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ricco1

Debiutant



Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość / region): mazowieckie
Posiadane auto: honda jazz 2004r. - 1.4.
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 07 Wrz 2014, 15:07
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) LPG - instalacja, spalanie


ja właśnie też się teraz zastanawiam czy nie założyć gazu (mam delikatne opory) bo do pracy i z powrotem robimy z żonką miesięcznie jakies 1350 km. Mamy drugie auto większe na dalsze wypady. W sumie nasz Jazz jest z 2004 r. z silnikiem 1.4. i pali w jeździe mieszanej 6,5 litra. Dzwoniłem do gościa co instaluje sekwencje i powiedział mi 2600 zł za instalacje. Gościu robi naprawdę dobrze bo sporo znajomych już u niego montowało i nie narzeka. Nasz Jazz ma 160 tys. km przebiegu wiec chyba jeszcze nie tak duzo.....i się zastanawiam czy gazować....czy nie gazować.....nie wiem czy to warto majstrować z silnikiem.....
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Pon 08 Wrz 2014, 09:14
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) LPG - instalacja, spalanie


ricco1 napisał:
ja właśnie też się teraz zastanawiam czy nie założyć gazu (mam delikatne opory) bo do pracy i z powrotem robimy z żonką miesięcznie jakies 1350 km. Mamy drugie auto większe na dalsze wypady. W sumie nasz Jazz jest z 2004 r. z silnikiem 1.4. i pali w jeździe mieszanej 6,5 litra. Dzwoniłem do gościa co instaluje sekwencje i powiedział mi 2600 zł za instalacje. Gościu robi naprawdę dobrze bo sporo znajomych już u niego montowało i nie narzeka. Nasz Jazz ma 160 tys. km przebiegu wiec chyba jeszcze nie tak duzo.....i się zastanawiam czy gazować....czy nie gazować.....nie wiem czy to warto majstrować z silnikiem.....


hmm,
2600 za instalacje do jazza to chyba cos za tanio jak na solidna sekwencje, nawet jeżeli robisz 100 km za Warszawa. 12x1350=16200 rocznie czyli teoretycznie już na granicy oplacalnosci. Ja bym nie robil bo 6,5 litra na setke to nie jest 10 czy 12 jak w przypadku większego auta. Do tego ewentualne problemy z silnikiem polaczone z większymi nakładami serwisowymi (trzeba częściej swiece wymieniac oraz regulować luzy zaworowe) oraz problemami z parkowaniem na niektórych parkingach.
Ale zrobisz jak chcesz. Chociaz ja może nie jestem odpowiednia grupa referencyjna bo serwisuje auto w aso i leje supreme 98 na statoilu Laughing:
Btw podaj co to za taile maja tam być, może ktoś się mądrzejszy wypowie i wyjdzie ze to nie taka okaza jak za ta cene
Powrót do góry
JAZZZZ

Stały Bywalec



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 109
Skąd jesteś (miejscowość / region): ......
Posiadane auto: JAZZ 1.2 SX COOL --PRINS VSI
Piwa: 1/0
Wysłany: Sro 19 Lis 2014, 23:30
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) LPG - instalacja, spalanie


He he trochę mnie tu nie było ale i jeżykowi przybrało km. a więc mam przejechane 152000 km. z czego 90000 na gazie i jak do tej pory nic się nie dzieje ani z autem ani z instalacją instalka sprawuje się znakomicie dostaje raz w roku nowy zestaw filtrów dodatkowo czyszczenie reduktora bo przy naszej jakości gazu w prinsie reduktor potrafi się zasyfić po 30000 km. ale ten typ tak ma w zamian odwdzięcza się bezawaryjnością , spalanie gazu to---MIASTO-8 do 8,5 prz normalmej jezdzie dla mnie czyli żwawo :wink:TRASA--czyli autostrada max spalanie przy bucie w podłogę wyszło 13 litrów mowa tu o LPG , i te mity co opisujecie że się nie opłaca włóżcie sobie w cztery litery wystarczy policzyć za ile trzeba zalać do pełna Pb. i ile robicie km. na tym a ile na gazie ,m ja mam butle do której wchodzi około 28 litrów i potrafie przejechać na niej nawet 420km. zależy jaką mam nogę , przy moim zrobionym przebiegu na gazie czyli 90000 auto musiało by spalić około 6500---7000 litrów Bp. co równa się przy cenie średnie Bp.---5,20 za litr-----to jest 30420 zł. a ten sam dystans na gazie przy spalaniu żędu 8 litrów LPG---przy średnie cenie 2,50 za litr daje nam 18000 I CO SIĘ NIE OPŁACA Question Question Question mam 12000 tys. w kieszeni co przez cztery lata mam na rok 3000 oszczednosci zwrot nastepuje po ok 1,5 roku przy cenie instalki 5000 kola wiadomo jak ktos bedzie robil ponad 20000 km. rocznie zwrot nastapi szybciej , JA ZAINWESTOWALEM I NIE ZALUJE , a czy auto jest bardziej awaryjne NIE SADZE swiece wymieniam tak jak producent nakazuje tak samo olej i zawory i nie ma problemu po prostu nie wydziwiajcie boGAZ TO GAZ TAM TO ITP. jak chcesz tanio jezdzic to niestety trzeba najpierw zainwestowac , PODSTAWA TO DOBRY GAZOWNIK KTORY DOBRZE ZALOZY INSTALKE, TO TYLKO TAKA MOJA WYPOWIED NIECH KAZDY SAM OCENI CZY WARTO CZY NIE A NIE SLUCHA SIE INNYCH CO NA ZECZY SIE NIE ZNAJA BO TWIERDZA ZE GAZ TO DO KUCHENEK ITP. Wink
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Czw 20 Lis 2014, 10:12
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) LPG - instalacja, spalanie


Witam,
nie ma się co hejtowac. Sytuacje sa rozne. U mnie podtlenek elpidzi jest zdyskwalifikowany ze względu na fakt ze nie mogę zaparkować pod blokiem ani tez nie wjade do garażu do pracy (czasem mi się zdarza) ani tez innego podziemnego w centrum handlowym, firmy klienta itp Oczywiście moglbym odstawac partyzantke ze mam korek ukryty pod klapka wlewu paliwa i zakladac ze nic się nie stanie, jednakże w przypadku bum wina z mojej strony była by ewidentna...
Ale ciesze się z oszczednosci Razz
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Czw 20 Lis 2014, 11:08
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) LPG - instalacja, spalanie


Witam,

Kiedy ja kupowałem jazza w ASO to zapytałem tak z ciekawości o LPG, cenę i montaż itp.
Otrzymałem odpowiedź że mogą owszem ale oryginalną u nich za 6000 zł - 2007r.
U gazownika ok. 3500zł w tym samym roku 2007r.
Pomyślałem ale odpuściłem, swoją ciekawość zaspokoiłem Wink
Doszedłem do wniosku, że szkoda mi samochodziku.

W obiegowej opinii wszyscy twierdzą że opłaca się montować gdy pokonuje się dłuższe trasy.
Ja natomiast uważam że przy małych przebiegach też można stosować LPG bo w porównaniu ze spaleniem benzyny i tak wyjdzie taniej.
Tak samo wyjdzie jeżeli chodzi o zwrot montażu.

Jednakże, nie jestem zwolennikiem LPG w samochodzie i w swoim jazzie go nie zamontuję.
Chcę utrzymać mój samochodzik w jak największym oryginale. Do zabytku mu brakuje tylko 22 lata Laughing
Czyli w 2032 mogę założyć już tablice określające go jako zabytkowy pojazd

pieta
Myślałem że nie masz LPG, a tu taka niespodzianka. Ciężko ci teraz będzie "wyhodować" swój samochodzik jako oryginał Sad

PS. Oryginalne opony Yokohamy na których wyjechał to pozostawię na pamiątkę Laughing
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Czw 20 Lis 2014, 11:08
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Czw 20 Lis 2014, 11:59
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) LPG - instalacja, spalanie


kedlaw07 napisał:
Witam,

Kiedy ja kupowałem jazza w ASO to zapytałem tak z ciekawości o LPG, cenę i montaż itp.
Otrzymałem odpowiedź że mogą owszem ale oryginalną u nich za 6000 zł - 2007r.
U gazownika ok. 3500zł w tym samym roku 2007r.
Pomyślałem ale odpuściłem, swoją ciekawość zaspokoiłem Wink
Doszedłem do wniosku, że szkoda mi samochodziku.

W obiegowej opinii wszyscy twierdzą że opłaca się montować gdy pokonuje się dłuższe trasy.
Ja natomiast uważam że przy małych przebiegach też można stosować LPG bo w porównaniu ze spaleniem benzyny i tak wyjdzie taniej.
Tak samo wyjdzie jeżeli chodzi o zwrot montażu.

Jednakże, nie jestem zwolennikiem LPG w samochodzie i w swoim jazzie go nie zamontuję.
Chcę utrzymać mój samochodzik w jak największym oryginale. Do zabytku mu brakuje tylko 22 lata Laughing
Czyli w 2032 mogę założyć już tablice określające go jako zabytkowy pojazd

pieta
Myślałem że nie masz LPG, a tu taka niespodzianka. Ciężko ci teraz będzie "wyhodować" swój samochodzik jako oryginał Sad

PS. Oryginalne opony Yokohamy na których wyjechał to pozostawię na pamiątkę Laughing


Waldi,
Ciesze się z oszczednosci kolegi, bo przecież jak pisałem wyżej z wymienionych przyczyn nie mam lpg w jazzie Razz
Taki skrot myslowy mi wyszedł Razz
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Czw 20 Lis 2014, 13:05
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) LPG - instalacja, spalanie


Witam,

pieta napisał:
Cytat:
U mnie podtlenek elpidzi jest zdyskwalifikowany ze względu na fakt ze nie mogę zaparkować pod blokiem ani tez nie wjade do garażu do pracy (czasem mi się zdarza) ani tez innego podziemnego w centrum handlowym, firmy klienta itp Oczywiście moglbym odstawac partyzantke ze mam korek ukryty pod klapka wlewu paliwa i zakladac ze nic się nie stanie, jednakże w przypadku bum wina z mojej strony była by ewidentna...
Ten właśnie tekst namieszał mi w głowie.

Cytat:
Waldi,
Ciesze się z oszczednosci kolegi,
Ja też się ciesze, ale postanowiłem tez opisać inną stronę montażu LPG

Cytat:
bo przecież jak pisałem wyżej z wymienionych przyczyn nie mam lpg w jazzie Razz
Dlatego ja się trochę zdziwiłem o czym ty piszesz.

Cytat:
Taki skrot myslowy mi wyszedł
Tak bywa...

Czyli dalej hodujemy nasze autka.
U ciebie jest przewaga w ilości przejechanych kilometrów, natomiast u mnie w latach oraz w długości posiadania opon Wink
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
ricco1

Debiutant



Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość / region): mazowieckie
Posiadane auto: honda jazz 2004r. - 1.4.
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 11 Cze 2015, 10:52
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) LPG - instalacja, spalanie


Witam,
pisałem kiedyś o możliwości instalowania gazu w moim Jazzie 1.4 z 2004 r. Dziś dzwoniłem i instalacja STAG qbox kosztuje 2300. Macie jakieś doświadczenia z tą instalacją? Proszę o ew. opinie. Generalnie mam dylemat bo dostałem w spadku opla corsę z 2008 r. z silnikiem 1.4 - 90km i przebiegiem tylko 64 tys. km, i nie wiem czy zostawić sobie tego opla i zagazować, czy też zostawić Jazza z 2004 r. z silnikiem 1.4. i przebiegiem 174 tys. km.
Powrót do góry
Marcin-CDI

Dyskutant



Dołączył: 25 Sty 2014
Posty: 66
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: JAZZ 2004/5, CRV 08
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 11 Cze 2015, 12:01
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) LPG - instalacja, spalanie


witam, ja zakładam do swojej Jazz 1.2 właśnie qbox stag, cały zestaw nie kombinowany staga. Koszt 2tysie. To moja 6ta Honda na gazie i wszystko ok. Np. civic ma już 340tkm z czego niecałe 300tkm na lpg i smiga dalej. Instalacja jedynie naprawiana/wymieniana na te 300tkm. Dam znać za tydzień co i jak z Jazz na lpg.
_________________
'91 civic d16a9, Polonez+ gti 1.4 rover, 80B4 '94 2.0+lpg, '99civic d14 +lpg, '02 crv k20 +lpg, '04 crv k20 +lpg, '08 crv 2.0 +lpg, W168 '01 cdi , '04/5 jazz 1,2 +lpg.
Powrót do góry
gadu-gadu
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Czw 11 Cze 2015, 13:02
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) LPG - instalacja, spalanie


ricco1 napisał:
Witam,
pisałem kiedyś o możliwości instalowania gazu w moim Jazzie 1.4 z 2004 r. Dziś dzwoniłem i instalacja STAG qbox kosztuje 2300. Macie jakieś doświadczenia z tą instalacją? Proszę o ew. opinie. Generalnie mam dylemat bo dostałem w spadku opla corsę z 2008 r. z silnikiem 1.4 - 90km i przebiegiem tylko 64 tys. km, i nie wiem czy zostawić sobie tego opla i zagazować, czy też zostawić Jazza z 2004 r. z silnikiem 1.4. i przebiegiem 174 tys. km.


Zobacz który bardziej Ci pasuje. Za oplem przemawia mniejszy przebieg oraz ogolnie ze to młodsze auto. Za jazzem natomiast to ze jest bardziej pakowny. Przebieg i rocznik niestety na niekorzyść jazza.
Ogolnie który Ci lepiej podchodzi ?
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Pią 12 Cze 2015, 10:06
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) LPG - instalacja, spalanie


Witam,

Zrobić tak:
1.Poczytać na forach opinie na temat jednego i drugiego modelu samochodu.
2.Pójść do 2-3 warsztatów takich od serca i zapytać które częściej się psują odpowiednio do tych modeli jakie masz.
3.Posprawdzać ceny części zamiennych oraz ich dostępność.
4.Wybrać właściwy dla siebie po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw.
5. Cieszyć się jazdą w wybranym modelu samochodu.
Wink

Ta corsa to 3trzy czy 5-cio drzwiowa Question
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
sstar

Auto Maniak



Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 1047
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź/Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz II 2005 1.4 182k [Aral 10W40, Mobil 5W50, Amsoil 0W30, Millers CFS 0W20, Millers XF 0W20, Millers CFS 0W20]; Hyundai Tucson 2.0 CRDI
Piwa: 5/0
Wysłany: Pią 12 Cze 2015, 11:48
Temat postu:

lpg


Znajomi zrobili po 100k na gazie, mają Civic i Accord i sobie chwalą. Ja brnę dalej, kiedyś nie założyłem i nie zakładam, choć pewno zaoszczędziłbym już na drugiego Jazza;-)
Powrót do góry
Marcin-CDI

Dyskutant



Dołączył: 25 Sty 2014
Posty: 66
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: JAZZ 2004/5, CRV 08
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 17 Cze 2015, 20:51
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) LPG - instalacja, spalanie


do "ricco1" QBOX STAG
więc zainstalowałem do swojej Hondy Jazz 1.2 Cool instalację LPG butla 42L 600*200mm Stako, jest wyższa od podłogi nad wnęką o jakieś 7cm. Na samych końcach montuje styropian podtrzymujący plastik tapicerki podłogi wzdłuż podłużnic i mam dwa schowki na duperszmity wkoło butli. Prawie Idealnie pasuje butla 33L. Gazu wchodzi mi około na tę chwilę ~38L (troszkę zwiększyłem te 80%). Instalacja Stag4 qbox basic. Dość prosta ale ponoć dobra i szybka elektronika. Cały zestaw łącznie z listwą, mieszalnikiem, kompem -Staga. Wlew mam typu holenderskiego w klapce wlewu, dokręcam nasadkę (tyle samo się schodzi co odkręcić korek w zderzaku). Butla duża ale spokojnie wchodzi fabrycznie lewarek i np. gaśnica plus inne kosmetyki - koło butli we wnęce od tyłu jak lewarek.
Problem jest jeden, maska, a właściwie wygłuszenie maski jest tak nisko że listwę wtryskową trzeba montować troszkę z boku na pokrywie odkręcanej silnika po prawej. Po środku dotyka do wypustek wygłuszenia. Chyba że zamontujemy całkiem z tyłu silnika, ale wtedy strasznie długie przewody będą. Co do spalania lpg nie wiem bo jeszcze nie sprawdzałem, ale na pewno żwawiej się jeździ jeśli 34L gazu kosztują 62zł (34 bo już warsztat tankował do prób).
Koszt ~2000zł kwestia wlewu lpg. Instalację można ustawić na wiele sposobów, jest naprawdę bardzo rozbudowana, gwarancja 2 lata na mechaniczne i 5 lat na elektronikę staga. Montaż pół dnia (dwa auta na dzień). Komplet dokumentów i tylko wbić w kartę pojazdu i dowód.
pozdr.
_________________
'91 civic d16a9, Polonez+ gti 1.4 rover, 80B4 '94 2.0+lpg, '99civic d14 +lpg, '02 crv k20 +lpg, '04 crv k20 +lpg, '08 crv 2.0 +lpg, W168 '01 cdi , '04/5 jazz 1,2 +lpg.
Powrót do góry
gadu-gadu
Felype

Dyskutant



Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 73
Skąd jesteś (miejscowość / region): W-wa
Posiadane auto: Ford Mondeo '11 / Honda Jazz '05 1.2/ Łada 2106 '80
Piwa: 2/11
Wysłany: Czw 25 Cze 2015, 20:12
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) LPG - instalacja, spalanie


Gdzie w Warszawie lub okolicy polecacie zakładać instalację?
Powrót do góry
Marcin-CDI

Dyskutant



Dołączył: 25 Sty 2014
Posty: 66
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: JAZZ 2004/5, CRV 08
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 26 Cze 2015, 09:07
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) LPG - instalacja, spalanie


Hej. Jak chcesz miec dobrze i bez problemow to polecam egp.pl energy gaz polska. Drozej o stowe dwie ale gwarancje masz i naprawy wymiany czesci od reki bo sa przedstawicielami na Polske np. Brc. Jak taniej to np. Modlinska 227 ja zakladalem do Jazz u niego. Jest ok. Poprzednie w www.egp.pl i bardzo dobrze smigaly i smigaja auta. Jazz pali max ~ 9l po miescie z klima lpg.
Sorki za literowki pisze z tel.
_________________
'91 civic d16a9, Polonez+ gti 1.4 rover, 80B4 '94 2.0+lpg, '99civic d14 +lpg, '02 crv k20 +lpg, '04 crv k20 +lpg, '08 crv 2.0 +lpg, W168 '01 cdi , '04/5 jazz 1,2 +lpg.
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SMART Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych


SmartForfour

7 490

2006r.

262 407 km

pomorskie

SmartFortwo

24 900

2011r.

171 000 km

śląskie

SmartFortwo

18 900

2009r.

99 000 km

śląskie

SmartFortwo

52 000

2021r.

58 000 km

śląskie

SmartForfour

10 700

2004r.

136 707 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System