Smart

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumoponylinkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Smart ) Mysli moje krażą...



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum SMART Forum Strona Główna -> ( Smart ) Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Śmietan

Czytelnik



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: Nissan Terrano II 2.7 TDI '04
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 30 Gru 2008, 20:25
Temat postu:

Mysli moje krażą...


...dookoła Smarta. Konkretnie modelu ForTwo. Mam zamiar zainwestowac w takowy tylko pojawia się kilka pytań. Mam nadzieje, że pomożecie. Główne pytanie związane jest z... wielkością auta. Jestem dość sporych rozmiarów, w sensie wzrostu i czy dam rade się pomieścić w tym maluszku. Smile Czy ktoś z Was jest słusznego wzrostu 200cm lub niewiele mniej? Sprawa druga jak się ma utrzymanie Smarta. Oczywiście w sensie serwisowania i ewentualnych awarii (najczęstsze). Byłbym wdzięczny za odpowiedź.
_________________
... let's pop like a coca cola ...
Powrót do góry
gadu-gadu
kati

Czytelnik



Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): o-da

Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 01 Sty 2009, 23:56
Temat postu:

ehhhh


ja ostatnio również zastanawiam sie nad kupnem Smarta Smile i chętnie bym posłuchała jakiś opinii
moje 160 cm zmieści się do tego auta i nie przewiduje wozić więcej niż dwie osoby, autko będzie mi potrzebne do jazdy do pracy z powrotem, w sumie to jakieś 80 km w obie strony + jazda w mieście
zastanawiam się jak to jest faktycznie ze zużyciem paliwa i awaryjnością tego samochodu Smile
za każdy odzew będę wdzięczna
_________________
nigdy nie jest za późno na zmiany
Powrót do góry
arekbier

Czytelnik



Dołączył: 07 Lut 2009
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świebodzice
Posiadane auto: FORTWO 800 CDI , BMW 520i TURING
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 07 Lut 2009, 23:07
Temat postu:

Re: ( Smart ) Mysli moje krażą...


A właśnie ja mam smarta fortwo 800 cdi , od 6-miesięcy .Co do wzrostu ,wbrew pozorom w środku jest naprawde dużo miejsca 200cm niepowinno mieć problemu ,ja mam 185 i fotel niejest odsunięty do końca .Tak naprawde dobrze jest poprostu wsiąść do takiego auta ,a jeśli chodzi o spalanie to mój pali 4-5l on w cyklu mieszanym (jazda dynamiczna )
No i właśnie zalogowałem się tutaj poniewarz mam usterke i MERCEDES niepotrafi jej usunąć a części kosztują FFFFOOOOOOORRRRRTUNE!!!! .Bez 1000 niema poco jeczać do warsztatu(cena wydaje się MINIMALNA) ale radość z jazdy, frajda, dynamika,atuty auta miejskiego rekompensują te kwoty.Pozatym tak naprawde to niema serwisu .Ośke czy jakąś rurke to wymienia ale coś bardziej skomplikowanego to wzruszanie ramionami no ale że mechanik cały dzień się patrzył na silnik to oczywiście zapłata się nalerzy.Jeśli chcecie miec coś niepowtarzalnego, innego fajnego to jak najbardziej polecam ,ale jeśli myślisz że tani bo mało pali to się rozczarujesz po kilku wizytach w serwisie.Myślę że morze będzie tu ktos kto bedzie mógł pomóc w zagadkach jakie kryje smarcik.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum SMART Forum Strona Główna -> ( Smart ) Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Smart ) Dyskusje ogólne


SmartFortwo

18 900

2009r.

99 000 km

śląskie

SmartForfour

7 490

2006r.

262 407 km

pomorskie

SmartForfour

10 500

2004r.

136 707 km

śląskie

SmartForfour

15 900

2005r.

80 000 km

śląskie

SmartForfour

16 500

2005r.

88 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System